ГОСПОДАРСЬКО-ТОВАРОЗНАВЧА ОЦІНКА РАЙОНОВАНИХ В УКРАЇНІ СОРТІВ КУКУРУДЗИ ЦУКРОВОЇ

Автор: sveta on . Posted in 2014-2

КОВАЛЬ Аліна,
аспірант Київського національного торговельно-економічного університету

ДІДУХ Наталія,
асистент Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва

Проаналізовано 23 сорти та гібриди кукурудзи цукрової, занесених доДержавного реєстру України. За комплексом товарознавчих і господарських показників виявлено кращі з них для вирощування та використання в харчуванні. Розроблено рангову шкалу для розрахунку конкурентоспроможності кукурудзи цукрової за господарсько-товарознавчими параметрами якості.

Ключові слова: кукурудза цукрова, конкурентоспроможність, господарсько-товарознавчі показники, комплексна характеристика, рангова шкала, сумарний індекс.