ВПЛИВ БОРОШНА "ЗДОРОВ’Я" НА РЕОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КЛЕЙКОВИНИ БОРОШНЯНИХ СУМІШЕЙ

Автор: sveta on . Posted in 2016-1

КРАВЧЕНКО Михайло,
д. т. н., професор Київського національного торговельно-економічного університету

РОМАНОВСЬКА Ольга,
ст. викладач Чернівецького торговельно-економічного інституту
Київського національного торговельно-економічного університету

Наведено результати досліджень технологічних властивостей клейковини модельних композицій, виготовлених із сумішей борошна пшеничного вищого ґатунку та "Здоров’я", технологія якого розроблена авторами. Доведено доцільність використання борошна "Здоров’я" у виробництві бісквітних виробів.

Ключові слова: клейковина, еластичність, розтяжність, гідратаційна здатність, мікроструктура, борошно, бісквіт.

ПОВНИЙ ТЕКСТ (PDF)