Автор: sveta on . Posted in 2012-2

БЕЛІНСЬКА Світлана,
д. т. н., професор, Київського національного торговельно-економічного університету

ДЬЯКОВ Олександр,
аспірант, Київського національного торговельно-економічного університету

РОМАНЕНКО Роман,
к. т. н., доцент,
Киевский национальный торгово-экономический университет

ОРГАНОЛЕПТИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ КУПАЖОВАНИХ ШВИДКОЗАМОРОЖЕНИХ СОКІВ ІЗ М’ЯКОТТЮ

На основі дослідження органолептичних властивостей та встановлення залежності комплексного показника якості від інгредієнтного складу розроблено рецептуру купажованого яблучно-морквяно-селерового соку із м’якоттю. Оцінено органолептичні властивості соку до та після заморожування, а також після його розморожування. Встановлено вплив камедей на зміну в’язкості продукту та його органолептичні властивості.

Ключові слова: швидкозаморожені соки із м’якоттю, соки прямого віджиму, гідроколоїди, камедь ксантанова, камедь гуарова, в’язкість, органолептичні властивості, комплексний показник якості.