ГЕНЕТИЧНО ДЕТЕРМІНОВАНІ ГОСПОДАРСЬКО-ТОВАРОЗНАВЧІ ОЗНАКИ СОРТІВ ГАРБУЗА ЗАЛЕЖНО ВІД СТАДІЇ ЇХНЬОГО ОНТОГЕНЕЗУ В УМОВАХ ПОЛІССЯ

Автор: Редактор on . Posted in 2010-1

БУЛАХ Мар’яна,
аспірант Київського національного  торговельно-економічного університету

Проведено порівняльну оцінку господарсько-товарознавчих властивостей плодів гарбуза, районованих на території Полісся, з багаторічними даними сортодільниць півдня України. Визначено ступінь теплозабезпечення різних сортів гарбуза, проаналізовано хімічний склад та кулінарні властивості, обумовлені генетичним впливом та особливостями онтогенезу.