ПОРІВНЯЛЬНА ОЦІНКА ВЛАСТИВОСТЕЙ КАРБОНАТНИХ НАПОВНЮВАЧІВ ВОДНО-ДИСПЕРСІЙНИХ ФАРБ

Автор: sveta on . Posted in 2010-2

УДК 667.5/.6

КАРАВАЄВ Т.,
к. т. н., доцент Київського національного торговельно-економічного університету

СВІДЕРСЬКИЙ В.,
д. т. н., професор Національного технічного університету "КПІ"

Представлено результати досліджень властивостей карбонатних наповнювачів (вітчизняної тонкодисперсної крейди бєлгородського родовища марки МТД-2 з кальцитами марок Normcal-20 і Normcal-40 турецького виробництва) для водно-дисперсійних фарб. Доведено перспективність застосування вітчизняної крейди як наповнювача для заміни закордонних карбонатів у виробництві сучасних водно-дисперсійних фарб.